Zpravodaj
Profesia Days 2018
06.11.2018 | Zpravodajství OS | Články | Přečteno: 232x

Všem těm, kteří shánějí nové zaměstnání, i těm, kteří se chtějí porozhlédnout a poznat a zhodnotit své možnosti na trhu práce, se ve dnech 7. a 8. listopadu otevřou brány výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde se uskuteční osmý ročník jednoho z největších kariérních veletrhů v České republice Profesia Days Praha.

Na veletrhu se představí větší i menší firmy z různých odvětví, nabídka pracovních míst bude opravdu široká. Kromě toho Vás čeká i bohatý doprovodný program tvořený řadou přednášek a workshopů. V poradenské zóně můžete využít bezplatných konzultací v pracovněprávní oblasti i kariérního poradenství, odborníci Vám pomohou například s tím, jak správně sestavit životopis či se připravit na pohovor. Zájemci si mohou také vyzkoušet testy osobnosti nebo otestovat své jazykové znalosti a znalosti z oblasti IT. Součástí Profesia Days je pak i veletrh Study Travel Expo 2018, který se zaměřuje na studium a práci v zahraničí.

Vstup na veletrh je zdarma, pro získání vstupenky, která je následně platná po oba dny, je však nutné zaregistrovat se na webových stránkách https://profesiadays.cz/.

Do systému vložil: TICHÁ Anna
Další články
Titulek
Slavíme! Máme co!
Červnové pivní slavnosti
Vodní skluzavky
Český den proti rakovině
Česko svítí modře