Zpravodaj
Rozjíždíme nový web
25.05.2018 | Zpravodajství OS | Články | Přečteno: 568x

GDPR nás donutilo změnit náš starý web a lépe zabezpečit data o členech svazu.

Postupně budeme zprovozňovat jednotlivé moduly webu tak, aby byl do prázdnin plně funkční. Jako první krok zprovozňujeme veřejnou část webu, abychom mohli starý web zcela odstranit, protože je už nefunkční.

Postupně se budou spouštět další části webu a intranet pro členy svazu.

V prvém kroku tedy zpřístupňujeme část Zpravodaje s články přístupnými pro veřejnost, kalendář akcí 2018, poradenství s dotazy, veřejné dokumenty, kontakty na zaměstnance svazu a modul ostatní, který bude postupně naplňován.

Po té co bude tato část plně fungovat, přidají se moduly intranetu s články a dokumenty pro naše členy. Tomuto kroku bude předcházet informace s hesly pro připojení. Po té by mělo zase vše fungovat jako dříve, jenom v systému zabezpečení odpovídajícímu GDPR.

Webové stránky jsou navrženy responzivně, tzn. že jejich obsah se formátuje dle typu zařízení, z kterého stránky prohlížíte (osobní počítač, tablet, chytrý mobilní telefon). Stránky budeme nadále vyvíjet pro moderní webové prohlížeče (Firefox, Chrome, Opera, Safari na iOS a macOS, Microsoft Edge), některé prohlížeče, především starší verze Microsoft IE, nebudou podporovány.

Do systému vložil:
PECH Petr
Další články
Titulek
Za dobrým vínem a příjemnými zážitky
Filmové a pohádkové hrady a zámky podruhé
Na hrady a zámky. Filmové a pohádkové...
Slavíme! Máme co!
Červnové pivní slavnosti