Jezdíme za vámi, rádi vás potkáváme.

18.10.2018 | Zpravodajství OS | Vzdělávání | Přečteno: 2 053x

Ve dnech 10. a 11. října se konalo letošní předposlední regionální školení. Tentokrát jsme se všichni sešli v Modré u Uherského Hradiště. Do hotelu Skanzen se nás sjelo přes šedesát. Zájem o školení byl dokonce větší, než je kapacita hotelu. 

Náplň školení byla shodná jako na ostatních seminářích. Problematika postavení odborových organizací v právních předpisech, zákoník práce, problematika z oblasti BOZP, uzavírání podnikových kolektivních smluv, informace z mítinku Konec levné práce 2018 a další. Školení zahájil místopředseda OS UNIOS s novinkami z aktuálního dění ve svazu a připomněl také, že svaz v příštím roce oslaví 25 let od svého vzniku a že na příštích školeních budeme společně sfoukávat 25 svíček. Představil nový web a jeho fungování.

V letošním roce jsme jako novinku zahájili vedle školení funkcionářů i školení hospodářek. Poslední letošní školení i s praktickými ukázkami z nového webu probíhalo souběžně s hlavním školením.

Informací bylo, jak je již zvykem, velké množství. Počasí bylo ukázkové a o přestávkách lákalo k vyběhnutí na čerstvý vzduch a vstřebávání získaných novinek. I přesto, tak jako vždy, probíhaly individuální konzultace a vzájemná výměna zkušeností i během přestávek a ve volných chvílích tak, aby byl všechen čas maximálně využit.

V neposlední řadě není možné ani zde opomenout prvotřídní výběr místa i profesionální služby a výborné zázemí hotelu. Díky tomu všemu se nám dobře pracuje i tráví společné chvíle po školení. Děkujeme vám za účast, za vaše dotazy, které pomáhají i ostatním kolegům, za plodné debaty a sdílení vašich zkušeností. Rádi vás potkáváme a těšíme se, trochu slavnostněji, na shledání v příštím roce. 

Do systému vložil:
Bc. KOUDELKOVÁ Jana
Foto k článku
Další články
Titulek
Zrušení centrálních školení v Praze a Olomouci v roce 2020
Regionální školení KM Hradec Králové
Regionální školení KM Praha a KM Soběslav
Školení v Rožnově
Seminář „Odbory a BOZP“, květen 2018, Brno
Seminář „Zákoník práce“, květen 2018, Brno
Seminář „Odbory a BOZP“, květen 2018, Praha
Seminář „Zákoník práce“, květen 2018, Praha