Zpravodaj
Sportovní hry 2021
28.07.2021 | Zpravodajství OS | Sportovní hry | Přečteno: 1 489x

Milé sporťačky, milí sporťáci,
i když to v loňském roce a letos na jaře s naším společným sportováním nedopadlo, my jsme nelenili a s přiměřenou dávkou optimismu jsme pro vás sportovní hry na letošní září dále chystali.
A protože komu se nelení, tomu se sportuje, tak vám všem přinášíme tak dlouho očekávané termíny a vše, co potřebujete vědět k letošním zářijovým sportovním hrám.

První víkend v září se bude, stejně jako v loňském roce, konat turnaj v kuželkách v Olomouci. Garantem turnaje jsou, stejně jako v loňském roce, Vašek Čikl ve spolupráci se ZO OS UNIOS Nemocnice ve Svitavách pod vedením Milady Bidmonové.

Termín: 3. až 5. září 2021

Ubytování: kolej Generála Svobody Univerzity Palackého v Olomouci

Podrobné info

Na druhý víkend v září si připravte pevnou obuv, batůžky či nachystejte vše pro cyklovýlet. Potkáme se v Beskydech a společně do toho šlápneme. Garantem turistiky a cykloturistiky v Beskydech jsou společně se zaměstnanci svazu členové a členky ZO OS UNIOS Zásobování teplem Vsetín pod neomylným vedením Radka Halouzky, kteří si pro vás připravili trasy, na které se můžete zaručeně těšit.

Termín:  10. až 12. září 2021

Ubytování:  hotel Kyčerka ve Velkých Karlovicích

Podrobné info

ZO, které byly garanty sportovních her v roce 2019 a 2020, mají dle zásad přednostní právo přihlášení na letošní sportovní hry (jedno družstvo na každý sport). Seznam účastníků prosím zašlete do 3. 8. 2021 přímo na můj email. 

Pro ZO, které nebyly garanty v předchozích dvou letech, budou přihlášky spuštěny standardním způsobem na našem webu 10. 8. 2021.

Přihlašování na SSH se jako v předchozích letech řídí příslušnými zásadami OS UNIOS, viz.

Sportovní hry budou probíhat v souladu s aktuálně platnými nařízeními ministerstva zdravotnictví. Všichni účastníci sportovních her se musí vždy nejpozději ve čtvrtek před konáním her prokázat platným očkováním či negativním testem. Za každé družstvo je nutné zaslat všechna potvrzení hromadně v jednom e-mailu přímo na mne.

Účastníkům, kteří se neprokáží platným očkováním či negativním testem, nebude umožněna účast na SSH z důvodu bezpečnosti a ochrany ostatních účastníků.

Už nyní se těším na viděnou

Do systému vložil:
VOTAVA Michal Jan
Další články
Titulek
Šipky na Zadově
Sportovní hry v roce 2022
Sportovní hry 2022
Zrušení turistiky ve Splavech
Koulení v Olomouci
Zrušení všech SSH v prvním pololetí 2020
Změna zásad o pořádání sportovních her
Sportovní hry 2020
Turistika Zadov
SSH 2019 – šipky a stolní tenis
SSH 2019 – turistika Šumava
Turistika 2019 – Jeseník
Svazové sportovní hry 2019
IX. ročník turnaje jednotlivců v šipkách Bezděz 2019
Cestou necestou okolo Pavlova 2018