Zpravodaj
Nový rok 2022
21.12.2021 | Zpravodajství OS | Pro členy svazu | Přečteno: 1 518x

Vážené členky, vážení členové, drahé kolegyně a milí kolegové,

zdá se to téměř jako včera, kdy jsem psal přání do roku 2021. A už zase otáčíme poslední list v letošním kalendáři a je nejvyšší čas napsat nové přání, za mne jako předsedu svazu již poslední v dlouhé řadě všech novoročních.

Do roku 2021 jsem nám všem přál, ať se již můžeme setkávat v novém normálu, v bezpečí, klidu a s radostí. Všichni víme, že toto přání se nám zatím splnilo jen částečně a že především první polovina roku optimismem nehýřila. Ta druhá už, alespoň v některých z nás, zažehla malé světýlko naděje, že se přeci jen pomalu blýská na lepší časy.

Po více než roce jsme konečně mohli svolat dvě prezenční jednání výkonného výboru. V září a říjnu se nám podařilo uspořádat všechny plánované akce, jak sportovní hry, tak především všechny porady předsedů, které měly po minulém postním roce hojnou účast.

Rád bych všem, ale především funkcionářům základních organizací a funkcionářům svazu, poděkoval, že i letos ve složitých podmínkách pracovali s nejvyšším úsilím na naplňování sociálního dialogu na všech jeho úrovních.

Při děkování za odvedenou práci v roce covidovém musím poděkovat i všem našim zaměstnancům, kteří po celý rok pracovali s maximální snahou poskytovat vám všem pomoc a podporu při řešení dotazů, tak jak jste zvyklí, ve všech oblastech, kterými se svaz zabývá.

Rok 2022 se kvapem blíží a já vám všem do něj přeji jen to nejlepší!

Především a hlavně zdraví, dále hodně klidu, pracovních úspěchů, osobní život podle vašich představ a splnění většiny vašich přání.

Doufám, stejně jako minule, že nový rok nám všem konečně splní společné přání a budeme moci začít znovu žít tak, jak si přejeme.

Prožijte krásný vánoční čas, mějte pohodové a bezpečně strávené svátky, ať se v příštím roce můžeme všichni znovu s radostí setkat.

Karel Sladkovský                                                                                                                                                                                           předseda svazu

Do systému vložil:
SLADKOVSKÝ Karel
Další články
Připojte se k protestu 21. května 2024 ve 12.00 na Malostranském náměstí v Praze
MÁTE PADÁKA – Kampaň proti výpovědi bez udání důvodu – Dneska my, zítra vy
OS UNIOS SLAVÍ 30 LET
Jednoduché účetnictví pro základní organizace OS UNIOS
Hezké Vánoce a šťastný nový rok
Podpořte Den protestů ČMKOS i svým podpisem
Přijďte na demonstraci „Za lepší budoucnost ČR“ dne 27. 11. 2023 ve 12.00 hod. na Palachovo náměstí v Praze
Protestní setkání odborových svazů rozpočtových a příspěvkových organizací
Děkujeme, že jste podepsali petici organizovanou ČMKOS proti odchodu do důchodu v 68 letech a za dřívější odchod do důchodu v náročných profesích.
Podporujeme stávkovou pohotovost ČMKOS
ČMKOS vyhlásila stávkovou pohotovost
Cíle kolektivního vyjednávání 2023
Bylo, nebylo
Sportovní hry v Jetřichovicích
Demonstrace proti chudobě
Chystáme se na demonstraci
Sportovní hry v Jetřichovicích budou!
Turistika Kostelec u Zlína
Manifestační mítink ČMKOS
23. červen – Mezinárodní den veřejných služeb