Zpravodaj

Regionální školení v Jindřichově Hradci

10.10.2022 | Zpravodajství OS | Vzdělávání | region: Veselí nad Lužnicí | Přečteno: 1 416x

Třetím letošním regionálním školením bylo to v Jindřichově Hradci, které si pro své základní organizace připravila naše kolegyně Helena Březinová z KM Veselí nad Lužnicí.

Ve dnech 6. a 7. října jsme se za vámi vydali na další místo, podle plánu jsme měli namířeno do Jindřichova Hradce, kde nás čekalo úžasné místo – Frankův Dvůr.

O tom, že se výběr místa opravdu povedl, svědčila velmi početná účast. Přihlásilo se 42 našich členů a členek, z celkem 16 základních organizací.

Vše bylo ze strany pořadatelů připravené do detailů, a tak jsme se všichni mohli plně soustředit na jednotlivé přednášky, vaše dotazy i příklady z praxe.

Jako vždy se všem zúčastněným dostalo velkého množství aktuálních informací jak z našeho svazu, z ČMKOS, tak i z oblasti BOZP, zákoníku práce a kolektivního vyjednávání, ekonomických novinek. Pro příští rok byla také důležitá přednáška o používání datových schránek. Ta nejzajímavější témata se diskutovala i po skončení školení během celého večera a plynule se prolínala s přátelskými rozhovory tak, jak to na našich akcích bývá zvykem.

Vybrané místo jsme si všichni chválili a ještě před odjezdem jsme se přimlouvali, abychom se zde s vámi mohli setkat i příští rok. Necháme se překvapit, kam nás naše kolegyně pozve za rok.

Už nyní se těšíme na další milé setkání s vámi všemi.

Váš team OS UNIOS

Do systému vložil:
Bc. KOUDELKOVÁ Jana
Témata
KM Veselí nad Lužnicíškolení
Foto k článku
Další články
Regionální školení KM Veselí nad Lužnicí
Luhačovické centrální školení za námi
Regionální školení KM Děčín
Moravská regionální školení 2022
Změna termínu regionálního školení KM Děčín