Zpravodaj
Regionální školení KM Děčín
20.04.2023 | Zpravodajství OS | Vzdělávání | Přečteno: 1 179x

Ve dnech 17. a 18. dubna proběhlo již druhé regionální školení KM Děčín.

Letos jsme ho pro vás připravili v hotelu Hřebíkárna v Chomutově. Původně bylo naplánováno již na říjen loňského roku, ale termín na začátku měsíce nebyl příliš vhodný kvůli uzávěrkám a dalším pracovním povinnostem, které s přelomem měsíce vždy souvisí. Přizpůsobili jsme tedy termín vašim požadavkům a školení přesunuli.

V pondělí 17. dubna jsme se všichni setkali ještě před obědem, kterým školení začínalo. Po obědě již následovala vzdělávací část, která s malou přestávkou trvala až do večerních hodin. První den si účastníci poslechli informace ze zákoníku práce, o aktuální situaci v OS UNIOS a ČMKOS a také o kolektivním vyjednávání na příkladech z praxe. Po večeři probíhala mezi zaměstnanci svazu a přihlášenými členy diskuze dle příkladů z jejich základních organizací.

Druhý den po snídani čekala na všechny zúčastněné druhá část školení, a to přednáška z BOZP, po které následovalo téma Hospodaření základních organizací. Pár chvil před obědem, kterým jsme naše školení ukončili, probíhala diskuze a opět zde byl prostor na konkrétní dotazy našich členů.

Ještě jednou vám všem děkujeme za vaši účast, aktivní přístup během celého školení i za skvělou atmosféru, která na školení po oba dva dny panovala. Také díky tomu byla odstávka elektrické energie během úterního dopoledne jen drobnou komplikací. Na regionálním školení se letos sešlo 50 % základních organizací z KM Děčín a kapacita školení byla zcela zaplněna. Již nyní se my všichni z týmu OS UNIOS těšíme na další milé setkání s vámi všemi v příštím roce.

Váš tým OS UNIOS

Do systému vložil:
Bc. KOUDELKOVÁ Jana
Témata
KM Děčínškolení
Foto k článku
Další články
Regionální školení KM Veselí nad Lužnicí
Luhačovické centrální školení za námi
Regionální školení v Jindřichově Hradci
Moravská regionální školení 2022
Změna termínu regionálního školení KM Děčín