Zpravodaj
Hezké Vánoce a šťastný nový rok
14.12.2023 | Zpravodajství OS | Pro členy svazu | Přečteno: 757x

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívá se v jedné písničce, a s přicházejícími Vánoci se také blíží konec roku 2023 a příchod roku nového. Než ale toto všechno nastane, myslíme si, že MUSÍME uklidit, vyprat, napéct, obstarat dárky, zabalit dárky, koupit stromeček, velký nebo malý... Ale my nemusíme, my dle svého uvážení můžeme, a tak se spíše snažme pustit k sobě atmosféru Vánoc, zkusme být alespoň na chvíli malými dětmi a radovat se.

Máme-li hodnotit rok 2023 z pohledu našeho svazu, je třeba říct, že to byl rok velmi náročný. Snažili jsme se podporovat ze všech sil všechny akce ČMKOS, zejména ty, které se týkaly „úsporného“ balíčku. Vaší podpory si velmi vážíme a děkujeme za ni. Byl to ale také rok setkávání s vámi na vzdělávacích akcích či akcích sportovních, i tady jste byli skvělí a my se těšíme na další setkání v roce příštím.

Letošní rok byl u nás na svazu také ve znamení úklidu, protože, jak jsme vás již informovali, připravovali jsme se na stěhování. A tady je slovo „úklid“ takové nicotné, proti tomu, co všechno jsme s kolegyněmi a kolegy zvládli vytřídit, odvézt ke skartaci či do sběru, zbytek zabalit a popsat. Potom vše převézt do nového sídla na adrese Táboritská 1000/23, Žižkov, Praha 3, vybalit a začít bydlet v novém. Všechno to úsilí stálo za to, bydlí se nám tu krásně a moc děkujeme Lence, Michalovi a Radkovi (místopředsedovi). Vše proběhlo hladce, přitom jsme i v těchto podmínkách plně zabezpečovali chod svazu a vaše požadavky na nás.

Ale dost již bylo práce. Přátelé, přejeme vám jménem celého kolektivu zaměstnanců svazu a také jménem svým z celého srdce krásné a pohodové Vánoce, hezký zbytek roku 2023 a v roce 2024 jen to dobré. Hodně sil, optimismu, lásky a zdraví.

Jitka a Radek

Do systému vložil:
JUDr. KOCIANOVÁ Jitka
Další články
Připojte se k protestu 21. května 2024 ve 12.00 na Malostranském náměstí v Praze
MÁTE PADÁKA – Kampaň proti výpovědi bez udání důvodu – Dneska my, zítra vy
OS UNIOS SLAVÍ 30 LET
Jednoduché účetnictví pro základní organizace OS UNIOS
Podpořte Den protestů ČMKOS i svým podpisem
Přijďte na demonstraci „Za lepší budoucnost ČR“ dne 27. 11. 2023 ve 12.00 hod. na Palachovo náměstí v Praze
Protestní setkání odborových svazů rozpočtových a příspěvkových organizací
Děkujeme, že jste podepsali petici organizovanou ČMKOS proti odchodu do důchodu v 68 letech a za dřívější odchod do důchodu v náročných profesích.
Podporujeme stávkovou pohotovost ČMKOS
ČMKOS vyhlásila stávkovou pohotovost
Cíle kolektivního vyjednávání 2023
Bylo, nebylo
Sportovní hry v Jetřichovicích
Demonstrace proti chudobě
Chystáme se na demonstraci
Sportovní hry v Jetřichovicích budou!
Turistika Kostelec u Zlína
Manifestační mítink ČMKOS
23. červen – Mezinárodní den veřejných služeb
Reakce odborových svazů veřejných služeb a správy na výsledky vyjednávání o platech na rok 2022