Zpravodaj

Koulení v Olomouci

08.09.2020 | Zpravodajství OS | Sportovní hry | Přečteno: 1 925x

O prvním zářijovém víkendu se konaly letošní první sportovní hry. Naše společné sportovní úsilí bylo bohužel v prvním pololetí zrušeno opatřením vlády, o to víc se účastníci letošních prvních sportovních her na toto setkání těšili.

O uplynulém víkendu proběhl v Olomouci turnaj v kuželkách. Na tradici tohoto sportovního utkání jsme navázali po mnoha letech a podařilo se nám s pomocí garantů, kterými byli členové z Nemocnice ve Svitavách, zajistit i stejné ubytovací prostory a také prostory pro samotný turnaj.

Turnaje v kuželkách se účastnilo celkem 7 základních organizací, které sestavily jak družstva mužská, tak ženská. Prostor pro pořádání turnaje byl skutečně nadstandardní, protože se odehrál na profesionální dráze Hanáckého kuželkářského klubu. To samozřejmě ovlivnilo i tak výborné výsledky našich kuželkářů a kuželkářek.

Ubytování bylo tradičně zajištěno na kolejích Univerzity Palackého a na místní menzu se ozývala jen slova chvály. Až by se nejeden účastník vrátil zpět do školy nebo alespoň zavzpomínal na časy minulé.

Po náročném celodenním turnaji nakonec, samozřejmě jako vždy pod trvalým dohledem pořadatelů a garantů, zvítězily teamy ZO OS UNIOS Tepelné hospodářství Rychnov nad Kněžnou v kategorii mužů a ZO OS UNIOS Nemocnice ve Svitavách v kategorii žen. Krásného čulibrka si odnesl Josef Magulák ze ZO OS UNIOS Městská realitní agentura Havířov.

Celkový přehled výsledků uvádíme pod článkem.

Sportu zdar! Už nyní se na vás těšíme na posledních letošních sportovních hrách, které se budou konat první víkend v říjnu v hotelu Bezděz ve Starých Splavech.

Na ostatní, se kterými se už letos bohužel nepotkáme, se moc těšíme v příštím roce, kdy si už vše vynahradíme tak, jak jsme zvyklí a jak to má být. Chystáme toho hodně a nemůžeme se dočkat. laugh

Do systému vložil:
VOTAVA Michal Jan
Přílohy k článku [ke stažení]
PřílohaZařazeno
Výsledky turnaje kuželek 2020Sportovní hry
Témata
pravo
Foto k článku
Další články
Titulek
Šipky na Zadově
Sportovní hry v roce 2022
Sportovní hry 2022
Sportovní hry 2021
Zrušení turistiky ve Splavech
Zrušení všech SSH v prvním pololetí 2020
Změna zásad o pořádání sportovních her
Sportovní hry 2020
Turistika Zadov
SSH 2019 – šipky a stolní tenis
SSH 2019 – turistika Šumava
Turistika 2019 – Jeseník
Svazové sportovní hry 2019
IX. ročník turnaje jednotlivců v šipkách Bezděz 2019
Cestou necestou okolo Pavlova 2018